Kullanım Sözleşmesi

Bu site içinde yer alan tüm yazı ve görsel malzemelerin telif hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz ve kopyalanamaz.

Sözleşme Şart ve Hükümleri

Bu siteye girmek, görmek ya da kullanmakla, aşağıda yer alan ve yazılı ve imzalı bir anlaşma ile eşdeğer olan elektronik sözleşmenin hukuki şart ve hükümlerini anladığınızı ve bu anlaşma ile bağlı olduğunuzu kabul etmiş bulunuyorsunuz. hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu istediği zaman ve istediği koşullarla bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Anlaşma’da tek taraflı yapılacak muhtemel değişikliklerin de kullanıcılar tarafından kabul edildiği varsayılmaktadır.

Telif Hakları

Aksi belirtilmediği sürece bu sitede yer alan yazılar, grafikler, resimler, logolar, vs… gibi tüm içerik öğeleri hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu’na aittir ve kanunlarca korunmaktadır hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu site içeriğinin seçimi, hazırlanışı, düzenlenmesi ve bir tasarım olarak sitenin kendisinin telif haklarını saklı tutmaktadır. Aksi özellikle belirtilmedikçe hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu size ne münhasıran ne de kısmi olarak hiçbir yararlanma hakkı vermemektedir. hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu fikri sınai mülkiyet haklarını kanunlar çerçevesinde etkin olarak korumaktadır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Lisans

İşbu sözleşme, sunulan şart ve hükümleri kabul etmeniz şartı ile; size kişisel, geri alınabilir, münhasır olmayan, devredilemez bir kullanım hakkı vermektedir. Bu siteyi, kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilir, evde kullanmak amacıyla ve bir defaya mahsus olmak üzere ve kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için ve site içeriğindeki telif haklarını, marka haklarını ya da diğer fikri sınai mülkiyet haklarını belirten ibareleri kaldırmamak koşulu ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aksi açıkça belirtilmediği sürece bu site içeriğini değiştirmeniz, kopyalamanız, dağıtmanız, yayınlamanız, iletmeniz, çoğaltmanız, basmanız, lisans almanız, satmanız, yönlendirmeniz, bağlantı koymanız lisans sahibinin yazılı izni olmadığı müddetçe yasaktır. hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu’na hiçbir zaman yasalara aykırı ve/veya sözleşmede belirtilen amaçlar dışında kullanamazsınız, aksi takdirde siteden yararlanmanızı sağlayan bu lisans hakkınız hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu tarafından tek taraflı olarak geri alınacaktır. hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu sizin bu siteye ya da içeriğine ulaşabilme hakkınızı tek taraflı olarak, istediği zaman ve bildirim zorunluluğu olmaksızın sona erdirme hakkına sahiptir.

Tekzip

hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine karşın, sitede zaman zaman kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtir. Bunun yanı sıra hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu, site içerisinde istediği zaman ve istediği sebeple değişiklikler ya da düzeltmeler yapma hakkını saklı tutar. Hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu sitedeki yazım yanlışlarından sorumlu değildir.

Bu sitedeki tüm bilgiler, ürünler ve hizmetler tüketici hizmetleri kapsamında verilenler dışında herhangi bir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sunulmaktadır. hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu bu sitenin kullanılmasından kaynaklanacak ya da kullanılması ile bağlantılı hiçbir dolaylı veya tesadüfi zarardan sorumlu değildir.

Yorumlar

Sitemize gönderdiğiniz her türlü yorum ve önerileriniz tarafımızdan memnunlukla karşılanacaktır. Hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu’nun yorum ve önerilerinizden yararlanma hakkına sahip olduğunu belirtiriz.

Tazminat

Bu sitenin işbu sözleşme şart ve hükümlerine aykırı kullanılması veya sitenin kullanımının hakları İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu’na zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılacağınızı belirtiriz.

Geçerli Hukuk

Herhangi bir itilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır.