Deniz Sigorta Aracılık Hizmetleri

Ülkemizde sigorta sektörüne bundan çok kısa bir süre önce insanların ön yargı ile baktıkları bir sektör olmaktan çıkıp, artık hayatımızda ve gelişmemizde ne kadar önemli olduğu herkes tarafından kabul edilmiştir. Bununla birlikte sigorta kelimesi hayatımızda çok kullanılan bir kelime olup, sektörde artık yalnızca müşterilerine gerçek hizmeti götüren, teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp gerçek hizmeti, en hızlı bir biçimde sunan çok güçlü sigorta şirketleri ayakta durmaktadır.

Acenteliğimizin asıl hedefi, konusunda uzman kadrosu ile daima maksimum hizmeti siz değerli müşterilerimize minimum prim ile verebilmektir. Hukuk, etik, doğruluk, şeffaflık, dürüstlük, müşteri memnuniyeti gibi değerlerden asla taviz vermeden GULF SİGORTA, HDİ SİGORTA acenteliğimizle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz

GULF SİGORTA‘NIN, HDİ SİGORTA‘nın gücü İNANC GRUP desteği ile 2003 yılı itibari ile kurulan acenteliğimiz başta Nakliyat Emtia Sigortaları olmak üzere Araç Kaskoları, Trafik sigortaları, DASK ( Zorunlu sigortaları), Konut sigortaları, İşyeri Yangın Sigortaları, Seyahat Sağlık (Vize) Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortaları konularında hizmet vermektedir. Güven kazanmanın zor olduğu günümüz şartlarında öncelikli isteğimiz güveninizi kazanmaktır.

Firdevs Deniz Sigorta Aracılık Hizmetleri

Deniz Sigorta Aracılık Hizmetleri
Sema ŞİŞMAN
0212 630 40 50
Dahili : 107
TEKLİF İSTE