İNANÇ GÜM MÜŞ. LTD.ŞTİ.

İNANÇ GÜM MÜŞ. LTD.ŞTİ., 1984 yılında kurulan bir firmadır ve İNANÇ markası altında faaliyet göstermektedir. ÇINAR GÜM MÜŞ. HİZM. LTD.ŞTİ. ile olan iş birliği sayesinde 43 yıllık bilgi birikimine sahip olan firmamız, sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak bilinir.

Kalite, Güven ve Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Bugünün dünyasında, kalite ve uygun fiyatlar müşteri için vazgeçilmezdir. Biz, müşteri temsilciliği esasına dayalı bir sistemi benimseyerek, dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden kaliteli hizmeti ve doğru bilgilendirmeyi ilke ediniriz. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, işletmemiz Gümrük İdarelerinin Modernizasyonu kapsamında hizmet veren EDI (Elektronik Veri Transferi) bağlantısını kullanarak sektörde öncü bir firma haline gelmiştir. Aynı zamanda, Lease-Line bağlantısı ile Gümrüklere kesintisiz ve doğrudan bağlantı kurabilme yeteneğine sahibiz.

Sektörde Yenilikçi Yaklaşım

Müşterilerimize çözüm ortağı olma felsefesi ile yaklaşırız. Geleneksel gümrükçülük anlayışını aşarak, sektördeki yenilikleri hizmet alanlarımıza yansıtarak heyecan katmaya çalışırız. İstanbul’da bulunan tüm gümrüklerde şubelerimiz bulunmaktadır ve motorlu kurye hizmetimiz sayesinde evrak alışverişinde yüksek performans sunarız. Bu sayede zamanın maliyet olduğu dönemde zamandan tasarruf sağlarız.

Hukuki Zorunluklara Uygun İşleyiş

İthalat operasyonlarında en iyi olma hedefi ile hareket ederiz ve kesintisiz çözümler sunarız. İşletmemiz, kanunlar ve yönetmelikler tarafından belirlenen hukuki zorunlulukları eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Bu sayede firmalarımıza karşı sorumluluk bilinci ile en iyi hizmeti sunma yolunda ilerleriz.

Müşteri memnuniyeti, kalite ve güven her zaman önceliğimizdir. İNANÇ GÜM MÜŞ. LTD.ŞTİ. olarak, sektördeki liderliğimizi sürdürmeye ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

İthalat Hizmetleri
Tolga BARAK
0212 630 40 50
Dahili :170