“Bilgi, Kalite, Güven”

1984 yılında İNANÇ GÜM MÜŞ. LTD.ŞTİ. olarak kurulan firmamız, İNANÇ markası altında ÇINAR GÜM MÜŞ. HİZM. LTD.ŞTİ. ile 43 yıllık bilgi birikimi, uzman kadrosu, profesyonel ekip çalışması, kaliteli müşteri portföyü ve dürüstlük ilkelerine bağlılığı ile sektörün seçkin kuruluşlardan biri olmuştur.

Kalitenin ve fiyatın ön koşul, müşterinin vazgeçilmez olduğu günümüz dünyasında, Müşteri temsilciliği esasına kurulu sistem üzerinde Kaliteli hizmet doğru bilgilendirme prensiplerinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber sektörün getirdiği yenilikleri hizmet verdiği alanlara yansıtan işletmemiz Gümrük İdarelerinin Modernizasyonu kapsamında faaliyete geçen EDI (Elektronik Veri Transferi) bağlantısını kullanan öncü firmalardan biri olmuş, Lease-Line bağlantı ile Gümrüklere Kesintisiz direk bağlantı kurmuştur.

Çözüm ortağınızız felsefesi ile çıkılan bu yolda klasik gümrükçülük anlayışının dışına çıkılmış sektöre yeni bir heyecan getirilmiştir. İşletmemizden hizmet alan firmalara daha süratli hizmet vermek üzere İstanbul’da bulunan Tüm gümrüklerde şubeleri bulunan, bünyemizde bulunan motorlu kuryeleri ile günün her saati evrak alışverişinde yüksek performans göstermekte zamanın maliyet olduğu bu dönemde zamandan tasarruf sağlamaktadır.

İthalat operasyonda en iyi olma ve bitmeyen çözüm üretme yapısı ile işletmemiz, Kanun ve yönetmeliklerin ön gördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirip firmalarımızın vermiş olduğu sorumluk bilinci ile en iyi olma yolunda ilerlemektedir.

İthalat Hizmetleri
Tolga BARAK
0212 630 40 50
Dahili :170