İhracat Gümrükleme Hizmetleri

“İhracat Bir Takım Oyunudur; Bu Oyunun Bir Ferdi Olmaktan Her Zaman Kıvanç Duyduk”

1980’li yıllardaki yaşanan değişim atmosferi toplumun her kesimine yansımaya başlamıştı. Ülkemizde “bilgi çağının” en önemli aracı bilgisayar iş çevreleriyle yeni tanışıyordu.

Özel sektörümüz, dünyaya açılıyor, yeni pazarlar keşfediyor, görmüş olduğu yenilikleri ve teknolojiyi ülkemize getirmeye çalışıyorlardı. Aynı zamanda, üretmiş olduğu mamulleri dünya ile rekabete açmak istiyordu.

Gelinen nokta da; e-devlet, e-imza, e-gümrük uygulamaları Dış ticaretin her kademesinde hayata katılan unsurları ile bilişim çağının gereklerini yerine getirmektedir. Sanayi toplumu ve Bilgi toplumunu at başı yakalamayı sürdüren ülkemizin, Dış Ticaret Entelektüelleri olarak İhracata sahip çıkıyoruz.

“İhracat’la Kalkınmak”

Cazibenin yeni adıydı. Fakat İhracat nasıl yapılacaktı? Dış ticaretin kuralları nelerdi? Ne tür mevzuatlar geçerliydi? Ödeme şekilleri nasıl olacaktı? Tek başına bunun üstesinden gelinebilir miydi? Bu iş bizi aşar mıydı? İnanç İhracat bu sorulan soruların cevabını vermekle kalmamış, müşterilerinin faaliyet gösterdiği sektörlere ilişkin, her türlü stratejik bilgileri bir görev bilinciyle onlara aktarmıştır. Dış ticaret mevzuatını tecrübeli kadrosu ile tüm müşterilerine ve bilgiyi talep eden sektör temsilcilerine bilgi cimriliği yapmadan özgürce ve inatla ücretsiz eğitim seminerleri düzenleyerek en büyük paylaşımcı olmuştur.

Kendi sektöründe “İnanç”, ihracata gönül verenlerin sözcüsü olarak takımdaki yerini almıştır. Günümüzde İhracat Gümrükleme den bahsedildiğinde Ülkemiz genelinde akla gelen üç isimden biriyiz.

İhracat Hizmetleri
Ümit BUDUR
0212 630 40 50
Dahili :161