“İnanç Lojistik Antrepo hizmetlerinde güvenli depolama”

İnanç lojistik olarak %100 müşteri memnuniyeti & kalite ilkemize olan bağlılığımızla,müşterilerimize gümrüklü ve gümrüksüz antrepo hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllardır sektörde etkin ve de yetkin bir şekilde rol alıyor olmanın verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle depolamada uzman iş ortaklarımızla antrepo süreçleri boyunca müşterilerimizin başarısını ve mutluluğunu daima ön planda tutuyoruz. Müşteri memnuniyetini ve üst düzey kaliteyi vazgeçilmez bir zorunluluk olarak benimseyen sıkı iş etiğimiz ve alanında deneyimli profesyonel kadromuz sayesinde, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler üretiyor ve bu çözümlerin daha en başından sürdürülebilir bir yapıya bağlı kalarak oluşturulmasını sağlıyoruz.

Deneyimimizi, sürdürülebilirlik anlayışımızı ve esnekliği, geliştirdiğimiz teknolojilerle ve sağlam teknolojik altyapımızla aynı potada eriterek, iş ortaklarımızın maliyetini minimuma indiriyoruz. Proje geliştirme ve yönetimine yönelik analiz/süreç uygulamalarımızla verimliliği en yüksek düzeyde tutuyoruz.Depolama sonrası müşterilerimizin isteği doğrultusunda kapı teslim nakliye hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Gümrüklü ve gümrüksüz antrepoda güvenli depolama hizmeti

  • 6.000 m2 Ambarlı gümrüğüne bağlı
  • 5.000 m2 Muratbey gümrüğüne bağlı
  • 6.000 m2 Serbest depolama
Antrepo Hizmetleri
Mustafa KÖMÜRCÜ
+90 532 277 56 47