Teşvikli İşlemler

Günümüz dünyasında ülkeler ekonomisi, teknoloji, siyasi ve sınırsal özelliklerle geleceklerinin belirleyeceklerdir. Bir ülkenin ekonomik gücü konvertible para rezervinin merkez bankası nezdinde ne kadar çok olduğuna bağlıdır. Bu çokluk göreceli olmakla birlikte sağlanabilirliği bir şekilde ülkelerarası iletişim ve bu iletişime bağlı ülkemiz müteşebbisinin yapmış olduğu ihracata bağlıdır.

İhracatçılarımız kıymetli ve değerlidir…

O nedenledir ki devletimiz ihracatçının önündeki bütün engelleri kaldırmakta görünmeyen gelecek problemleri de bertaraf edecek özellikte mevzuat yapısını da düzenleyerek bürokrasinin minimuma indiği yapılandırmalarla desteklemektedir.

Ülkemiz ihracatçısının bugün, dünden daha çok desteğe ve güçlendirilmeye ihtiyacı vardır… Ülkemiz kalkınmasının önüne geçmek isteyen bütün güç odaklarına karşı devletimiz kararlılığı ile ülke bağımsızlığının ekonomik bağımsızlıktan geçtiğinin farkındadır. Bu nedenle hemen hemen bütün sektör ve sektör olmayan en alt uç birimlerdeki bireysel üretimleri de yatırıma dönüştürmek gayretindedir. Müteşebbislerimiz bilmelidirler ki zaman artık üretirken kazanmak zamanıdır.

Satarken kazanmak dönemi, ülkemiz de bugünün ekonomik görüntüsünde geride kalmıştır.

Devletimiz bu üretim finansını;

  • Yatırım teşvik
  • Dahilde işleme
  • Hariçte işleme
  • Özel izin
  • Serbest bölgeler

Yukarıda sıraladığımız sayısız desteklerle birlikte bizim hizmet alanımız olan bu imkânları müteşebbislerimizin imkânına sunmaktadır.

Biz “İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu” olarak bu duygu ve düşünce ufkunda; bilinç, bilgi, tecrübe ve empatimizle müşterilerimizi anlıyor ve tam zamanında hizmet veriyoruz.

Çınar Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.

Teşvikli İşlemler
Dahilde İşleme
Mahmut BAŞ
0212 630 40 50 Dahili : 132
Teklif İste